Jesteśmy profesjonalnym brokerem usług kurierskich w Polsce.

Co oferujemy?

  • Najlepsze firmy kurierskie
  • Największe doświadczenie w logistyce (ponad 11 lat)
  • Najwyższy procent doręczeń
  • Najwięcej zadowolonych klientów
  • Najtańsze przesyłki kurierskie

Tanie przesyłki kurierskie

Serwis do zamawiania kuriera

Program partnerski

Broker usług kurierskich - tanie przesyłki kurierskie

Jesteśmy rzetelni

Broker usług kurierskich - tanie przesyłki kurierskie

Najtańsze przesyłki kurierskie - nasz zespół

Zespół liczy blisko 30 osób. Składa się ze specjalistów ds. sprzedaży, specjalistów ds. wsparcia sprzedaży, logistyków, specjalistów ds. rozliczeń, reklamacji, analityków i informatyków.

Jesteśmy młodzi, dobrze przygotowani pod względem edukacyjnym, z dużym doświadczeniem w branży logistycznej i finansowej.

Cechuje nas pomysłowość, potrafimy wykorzystać każdą sytuację do osiągnięcia założonych celów. Umiemy docierać do właściwych źródeł i zasobów, aby zrealizować plany naszych Klientów. Dostrzegamy różnorodne sposoby działania i w sposób twórczy podchodzimy do zagadnień. Wiemy, że każdy problem można rozwiązać a trudności w nim tkwiące stanowią dla nas wyzwanie i wartość samą w sobie.

Zawsze jesteśmy gotowi do podejmowania zmian. Prezentujemy pozytywny i entuzjastyczny stosunek do wszelkich nowości. Nie koncentrujemy się jedynie na trudnościach i przeszkodach, potrafimy dostrzegać proste i klarowne rozwiązania, które na co dzień zaspakajają potrzeby naszych Klientów.

Praca jest naszą pasją, ona rodzi energię, która wzmacnia nasze działania. U progu trudnych zadań nie odczuwamy lęku a raczej jesteśmy pełni energii i entuzjazmu, chcąc sprostać postawionym zadaniom. W tym co robimy czujemy się pewni a przez to mamy zaufanie do naszych zdolności i możliwości, pojedyncze niepowodzenia nie podważają naszej wiary w siebie. Uczymy się na błędach wiedząc, że bez porażek nie osiągnie się doskonałości.

Cechuje nas również duża cierpliwość, często mamy do czynienia z zadaniami, które nie przynoszą szybkich rozwiązań i prostych odpowiedzi, zawsze staramy się prześledzić problem do momentu aż uzyskamy wynik, który będzie satysfakcjonował naszego Klienta.
Broker usług kurierskich | Kurier dla e-commerce | Tani kurier krajowy | Najtańsze przesyłki kurierskie

Top developerska

Przesyłki kurierskie
  Wiarygodny Partner
 
Tanie przesyłki kurierskie - PKWiD
  Współpraca z PKWiD
  Korzyści dla Klienta
 
Tani kurier - przesyłki kurierskie
  Opłata paliwowa i drogowa
  Aktualne stawki
Przesyłki kurierskie PKWiD
 
Tanie przesyłki kurierskie - PKWiD
Telefon: +48 22 864 50 25
Email: biuro@korporacjakurierska.pl
 
Tani kurier - przesyłki kurierskie
Lokalizacja
Znajdź nas na mapie Google