Jesteśmy profesjonalnym brokerem usług kurierskich w Polsce.

Co oferujemy?

  • Najlepsze firmy kurierskie
  • Największe doświadczenie w logistyce (ponad 11 lat)
  • Najwyższy procent doręczeń
  • Najwięcej zadowolonych klientów
  • Najtańsze przesyłki kurierskie

Tanie przesyłki kurierskie

Serwis do zamawiania kuriera

Program partnerski

Broker usług kurierskich - tanie przesyłki kurierskie

Jesteśmy rzetelni

Broker usług kurierskich - tanie przesyłki kurierskie

DHL - przesyłki kurierskie

DHL

"Założony ponad 40 lat temu w San Francisco przez trzech początkujących przedsiębiorców Adriana Dalseya, Larrego Hillbloma i Roberta Lynna DHL rozwijał się w niesamowitym tempie. Dziś zajmuje pozycję lidera na światowym rynku międzynarodowych usług ekspresowych i logistyki.

W 1969 roku DHL zrobił pierwszy mały krok w stronę przyszłości, zaczynając działalność od lotniczego transportu dokumentów z San Francisco do Honolulu. Lata mijały a sieć DHL stawała się coraz większa, stopniowo zdobywając nowych klientów w każdym zakątku świata. Rozwijał się również rynek, wymagając coraz bardziej kompleksowych usług. DHL dotrzymywał kroku tym zmianom, dostosowując się do potrzeb klientów zarówno w skali globalnej jak i lokalnej. Dzisiaj międzynarodowa sieć DHL łączy ponad 220 krajów i terytoriów zależnych na całym świecie. DHL oferuje dedykowane rozwiązania w zakresie przesyłek ekspresowych, frachtu lotniczego i morskiego, transportu przesyłek ponad gabarytowych, kontraktowych rozwiązań logistycznych oraz międzynarodowych usług pocztowych.

Od 1969 roku do dzisiaj podejście do obsługi klienta nie zmieniło się. Sukces DHL zawsze opierał się na zapewnieniu najwyższej jakości usług. DHL stał się marką znaną z osobistego zaangażowania, pro aktywnych rozwiązań i siły lokalnych oddziałów. W centrum tego sukcesu są pracownicy, nastawieni na spełnianie potrzeb klientów i oferowanie im indywidualnych rozwiązań. DHL jest częścią Deutsche Post DHL. W 2010 roku Grupa osiągnęła dochód w wysokości ponad 51 mld euro.

DHL jest częścią największej na świecie grupy logistycznej, Deutsche Post DHL. Oferuje zintegrowane oraz dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania logistyczne w zakresie zarządzania transportem przesyłek i informacji.

DHL to cztery dywizje – jedna marka – jeden dostawca – wszystkie potrzebne Ci rozwiązania
DHL składa się z czterech dywizji, zarządzanych przez niezależne centrale. Grupa jako całość zarządzana jest przez Centrum Korporacyjne.
Działania Grupy wspierane są przez usługi wewnętrzne takich działów jak Finanse, IT czy Zakupy. Konsolidacja daje nam większą elastyczność w działaniach biznesowych, poprawia jakość serwisu i obniża koszty."

Źródło:

http://www.dhl.com.pl/pl/o_nas/o_firmie.html#history

Najtańsze przesyłki kurierskie - Broker usług kurierskich - Tanie przesyłki - Kurier dla e-commerce - DHL

Top developerska

Przesyłki kurierskie
  Wiarygodny Partner
 
Tanie przesyłki kurierskie - PKWiD
  Współpraca z PKWiD
  Korzyści dla Klienta
 
Tani kurier - przesyłki kurierskie
  Opłata paliwowa i drogowa
  Aktualne stawki
Przesyłki kurierskie PKWiD
 
Tanie przesyłki kurierskie - PKWiD
Telefon: +48 22 864 50 25
Email: biuro@korporacjakurierska.pl
 
Tani kurier - przesyłki kurierskie
Lokalizacja
Znajdź nas na mapie Google