Jesteśmy profesjonalnym brokerem usług kurierskich w Polsce.

Co oferujemy?

  • Najlepsze firmy kurierskie
  • Największe doświadczenie w logistyce (ponad 11 lat)
  • Najwyższy procent doręczeń
  • Najwięcej zadowolonych klientów
  • Najtańsze przesyłki kurierskie

Tanie przesyłki kurierskie

Serwis do zamawiania kuriera

Program partnerski

Broker usług kurierskich - tanie przesyłki kurierskie

Jesteśmy rzetelni

Broker usług kurierskich - tanie przesyłki kurierskie

InPost: przesyłki kurierskie, paczkomaty

InPost"InPost to największy niezależny operator pocztowy, najpoważniejszy rynkowy konkurent Poczty Polskiej, działający na skalę ogólnopolską od listopada 2006 roku. Spółka należy do Grupy Kapitałowej Integer.pl.

InPost świadczy zarówno tradycyjne, jak też niestandardowe usługi pocztowe na rzecz klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucji z sektora publicznego. Pełna liberalizacja rynku pocztowego – obowiązująca od 1 stycznia 2013 roku – sprawiła, że InPost już na takich samych zasadach jak Poczta Polska, chociaż w znacznie bardziej atrakcyjnych cenach, świadczy pełen pakiet tradycyjnych usług pocztowych, w tym doręczanie przesyłek do 50g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Aktualnie firma świadczy usługi pocztowe za pośrednictwem niemal 900 Punktów Obsługi Klienta w 230 miejscowościach na terenie całego kraju.

Do końca 2013 roku Grupa Integer.pl zamierza uruchomić kolejnych 1.700 Punktów Obsługi Klienta InPost. Tym samym szacuje się, że w grudniu 2013 roku firma będzie zarządzała siecią około 2.600 placówek, doręczając na rzecz odbiorców indywidualnych korespondencję do 750 miejscowości, a dla instytucjonalnych do 10.000. Oznacza to, że do tych miejsc docierać będzie korespondencja wysyłana za pośrednictwem InPost. Z kolei możliwość jej nadawania istnieje w miejscowościach, w których zlokalizowane są POKi.

InPost – dzięki innowacyjnemu podejściu do biznesu, szerokiej ofercie produktowej oraz nowatorskim rozwiązaniom technologicznym – ugruntowuje również swoją pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku e-commerce. Spółka jest także operatorem sieci innowacyjnych Paczkomatów InPost umożliwiających nadawanie i odbieranie przesyłek 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, w wybranej przez klienta lokalizacji.

Poza doręczaniem korespondencji na terenie całego kraju, od 2010 roku InPost świadczy również – wspólnie z firmą Inforsys SA – usługę Power Post opartą na technologii poczty hybrydowej.

InPost jest między innymi trzykrotnym laureatem międzynarodowego konkursu World Mail Awards – w 2011 roku spółkę wyróżniono w dwóch kategoriach: E-commerce oraz Innowacje, m.in. za usługę Paczkomaty InPost, a w 2010 roku InPost zwyciężył w kategorii Wzrost za dynamiczny rozwój na polskim rynku usług pocztowych."

Źródło:

http://www.inpost.pl/o-firmie.html

Najtańsze przesyłki kurierskie - Broker usług kurierskich - Kurier dla e-commerce - Tani kurier - Paczkomaty

Top developerska

Przesyłki kurierskie
  Wiarygodny Partner
 
Tanie przesyłki kurierskie - PKWiD
  Współpraca z PKWiD
  Korzyści dla Klienta
 
Tani kurier - przesyłki kurierskie
  Opłata paliwowa i drogowa
  Aktualne stawki
Przesyłki kurierskie PKWiD
 
Tanie przesyłki kurierskie - PKWiD
Telefon: +48 22 864 50 25
Email: biuro@korporacjakurierska.pl
 
Tani kurier - przesyłki kurierskie
Lokalizacja
Znajdź nas na mapie Google